Новини » Події 7 грудня, 2018, 10:03
ЗМІ РФ відреагували на прийнятий Радою закон «Про прилеглу зону України»
Військовослужбовець Морської охорони ДПСУ в Маріуполі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Військовослужбовець Морської охорони ДПСУ в Маріуполі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

«Українським прикордонникам дозволили вбивати росіян мовчки» – таким зловісним заголовком російські ЗМІ відреагували на ухвалення Верховною Радою закону «Про прилеглу зону України» (№ 8361).

Як повідомляє Цензор.НЕТ, видання «Московський комсомолець» в матеріалі під таким заголовком пише: «Стріляти на ураження без попередження! Таке право українським прикордонникам відтепер дає закон, прийнятий в четвер українською Радою. У новому законі зазначається, що при вторгненні на українську територію злочинних угруповань і воєнізованих груп, з метою запобігання збройних конфліктів і провокацій, українські прикордонники можуть відкривати вогонь по ворогу без жодного попередження… Зрозуміло, проти в кого в першу чергу спрямовані ці законодавчі новації».

Також наводяться думки російських експертів. Один з них, директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багадасаров впевнений, що «це зроблено в рамках спроби чергового антиросійського «накату», посилення напруги, щоб налякати росіян.

У свою чергу, військовий експерт, політолог Іван Коновалов сказав: «Після прийняття такого закону, так і хочеться згадати радянську кінокласику: «Все, кіно не буде – електрика закінчилася!». Це все якраз про них. Авантюра в Чорному морі відбулася, а вони тільки тепер б’ють на сполох, приймаючи схожий закон. (...) Так що висновок з усього цього простий: по-перше, реакція на подію, яка ними ж була спровокована, запізніла, по-друге – абсолютно бездумна і не прорахована, а по-третє – це повне нерозуміння того, що за такі дії доведеться відповідати».

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про прилеглу зону.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 00:31 :22