Новини » Львів 7 грудня, 2018, 9:06
Жовківщина приурочила Дню місцевого самоврядування конференцію
Жовківщина приурочила Дню місцевого самоврядування конференцію
Жовківщина приурочила Дню місцевого самоврядування конференцію

«Місцеве самоврядування в сучасних умовах» – на таку тему в місті Жовкві учора, 6 грудня, відбулася конференція. Під час цієї події відзначено найкращих представників органів місцевого самоврядування Подяками та Грамотами Львівської ОДА, Жовківської райдержадміністрації та Жовківської районної ради.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

У конференції, приуроченій Дню місцевого самоврядування, взяли участь голови Жовківських РДА та районної ради – відповідно Надія Щур, Роман Горбань, голови та представники місцевих рад, депутатський корпус районної ради.

Голова Жовківської районної ради Роман Горбань ознайомив присутніх із досягненнями району за 2018 рік.

Відтак, голова Магерівської ОТГ Петро Домінік поділився досвідом створення та функціонування першої ОТГ у Жовківському районі.

Голова РДА Надія Щур переконана, що майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, адже це найбільш необхідна і наближена до людей владна структури, яка об’єднує тих, кому громада довіряє свою долю і з якою пов’язує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів. Надія Щур наголосила, що наполеглива та самовіддана праця сільських та селищних голів, їх високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 23:48 :17