Новини » Економіка 7 грудня, 2018, 18:20
Гройсман виступає за усунення гендерної нерівності в оплаті праці

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає за необхідне усунути гендерну нерівність в оплаті праці.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Виступаючи у п’ятницю на Другому Українському жіночому конгресі в Києві, В.Гройсман зазначив, що питання гендерної рівності тривалий час залишалися без належної уваги.

«Ми маємо зробити все, щоб ця рівність була в нашому суспільстві», – сказав він. В.Гройсман акцентував увагу, що в Україні ця нерівність в першу чергу стосується оплати праці. «Жінки чомусь на 25% отримують менше грошей. У мене на це запитання немає відповіді. Я вважаю, що це дикунство, те, чого не може бути в цивілізованому суспільстві», – висловив подив прем’єр.

У цьому контексті він заявив: «Вважаю, що цю проблему необхідно негайно вирішити», додавши, що це можна вирішити, наприклад, на законодавчому рівні.

Розповідаючи загалом про рівність прав і можливостей чоловіків і жінок, прем’єр нагадав, що п’ята частина уряду на рівні міністрів і віце-прем’єрів – це жінки. «Можу сказати вам, спираючись на власний досвід: там, де за справу беруться жінки, завжди є ювелірна точність, абсолютна відповідальність і досить високу якість. І не помічати цього було б абсолютно несправедливо», – наголосив глава уряду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 14:07 :23