Новини » Політика 7 грудня, 2018, 14:27
Юрій Гелетій призначений заступником міністра фінансів з євроінтеграції

5 грудня за поданням міністра фінансів Оксани Маркарової Кабінет Міністрів призначив Юрія Гелетія на посаду заступника міністра фінансів з питань європейської інтеграції. Відповідне розпорядження оприлюднено сьогодні на сайті Кабінету Міністрів.

Як повідомляє прес-служба Мінфіну, у своїй новій ролі Юрій Гелетій зосередиться на трьох ключових напрямах: реформа системи управління державними фінансами, програми співпраці з міжнародними фінансовими організаціями та управління державними банками.

«Держава повинна підвищити ефективність системи управління державними фінансами, гармонізувати наші підходи з партнерами у Європейському Союзі та зменшити свою присутність у банківському секторі. Ці завдання, а також підтримка макроекономічної стабільності у партнерстві з міжнародними фінансовими організаціями, будуть моїми пріоритетами», – сказав Юрій Гелетій.

Із 4 липня цього року на посаді заступника міністра фінансів Юрій Гелетій займався питаннями стратегічного реформування державного банківського сектору, управлінням та реформуванням державних банків, небанківського сектору та публічних інвестицій і інновацій.

Довідка.

Юрій Гелетій здобув вищу освіту у Львівському національному університеті ім. І.Франка: у 2001 році закінчив факультет міжнародних відносин, у 2002 році – юридичний факультет.

У 2012 році здобув ступінь кандидата економічних наук в Інституті регіональних досліджень НАН України. Пройшов низку навчальних курсів у Карлтонському університеті та університет Оттави (Канада) і університеті міста Байройт (Німеччина).

Протягом 2003-2015 років працював у Національному банку України, де пройшов шлях від економіста І категорії до керівника підрозділу у структурі банківського нагляду. З жовтня 2015 року до липня 2018 року обіймав посаду Директора Департаменту фінансової політики Міністерства фінансів України, де займався питаннями стратегічного реформування державного банківського сектору, розвитку ринку фінансових послуг та ринку цінних паперів. Вільно володіє англійською та німецькою мовами. У липні 2018 р. Кабінет Міністрів призначив Юрія Гелетія на посаду заступника Міністра фінансів України, а 5 грудня 2018 р. – на посаду заступника Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 23:24 :13