Новини » Політика 7 грудня, 2018, 19:48
Єпископат УПЦ МП не братиме участь в Об’єднавчому соборі, – рішення Синоду

Синод Української православної церкви Московського патріархату не дозволив своєму єпископату брати участь в Об’єднавчому соборі.

Про це йдеться на сайті УПЦ (МП).

Як зазначається, сьогодні, 7 грудня 2018 року, відбулося засідання Синоду УПЦ (МП) під головуванням митрополита Онуфрія.

«На підставі постанови собору єпископів від 13 листопада 2018 року, єпископату, духовенству, чернецтву і мирянам Української православної церкви брати участь у так званому Об’єднавчому соборі не благословляється», – вирішив Синод.

Крім того, Синод УПЦ МП заявив, що Константинопольський патріарх «не має жодного канонічного права скликати будь-яке зібрання в Україні», а патріарх Варфоломій «не має права викликати на такі зібрання архієреїв Української православної церкви».

В УПЦ МП також заявили, що Об’єднавчий собор є «незаконним зібранням, оскільки в ньому братимуть участь представники розкольницьких угрупувань».

«Священний Синод особливо звертає увагу, що ніхто з числа священнослужителів чи мирян не уповноважується представляти Українську православну церкву на цьому зібранні», – йдеться у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 09:29 :47