Новини » Львів 7 грудня, 2018, 15:56
Виконком погодив реконструкцію офісу на 3 тис. квадратів та парковкою на 21 авто
<nbsp;>

Виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні, 7 грудня, погодив реконструкцію офісної будівлі на вул. Перфецького, 14. За рахунок прибудови та надбудови площа будівлі збільшиться фактично вдвічі – до майже 3 тис. кв. метрів. При цьому парковка, розташована в дворі, вміщатиме всього 21 автомобіль.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, містобудівні умови та обмеження на ці роботи отримав Ярослав Котур. Він є співвласником ТзОВ «Сім», яке зареєстроване на вул. Перфецького, 14. Підприємство займається стоматологічною практикою.

<nbsp;>

Відтак, Ярослав Котур має намір добудувати до будівлі, в якій нині разом із технічним є чотири поверхи, ще два поверхи та повністю оновити фасад.

<nbsp;>

Як зазначив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, зараз площа офісів на вул. Перфецького, 14 становить 1500 кв. м, після реконструкції вона збільшиться до 2700 кв. м. Парковку облаштують у внутрішньому дворі, там зможе поміститися всього 21 автівка. Після проведення прибудови та надбудови в будівлі мають бути офісні та комерційні приміщення. Як розповів Ярослав Котур, після реконструкції в офісному центрі працюватиме 120 людей.

<nbsp;>
<nbsp;>

Нагадаємо, згідно з рішенням виконкому, авторинок на вул. Перфецького планують забудувати 8 багатоповерхівками.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 06:27 :17