live

В Україні створять Єдиний держреєстр ветеранів та онлайн-систему «Е-ветеран»

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз. Фото: kmu.gov.ua
загрузка...
загрузка...

В Україні створять Єдиний державний реєстр ветеранів, на базі якого діятиме онлайн-система «Е-ветеран».

Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK, повідомила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

Міністр поінформувала, що на базі Єдиного державного реєстру ветеранів створять онлайн-систему «Е-ветеран». Ветерани матимуть у цій системі власні «кабінети». З її слів, це надасть можливість кожному з ветеранів отримувати державні послуги або консультації в онлайн-режимі, дозволить відстежувати статус розгляду власних документів, комунікувати з працівниками міністерства.

«Окремо хочу зупинитися на системі «Е-ветеран». Це має бути сучасна, інтерактивна, комфортна єдина система обліку та надання послуг ветеранам. Ми створимо реєстр, у якому кожен із них матиме власний електронний «кабінет» та, за бажанням, зможе встановити мобільний додаток і користуватися всіма сервісами, які надає ця система», – наголосила Ірина Фріз.

З її слів, система буде розроблена за підтримки міжнародних партнерів.

Нагадаємо, 27 лютого 2018 року парламент ухвалив Постанову про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо створення Міністерства України у справах ветеранів.

Як повідомляли, Верховна Рада призначила народного депутата з фракції БПП Ірину Фріз міністром України у справах ветеранів.

За інформацією Ірини Фріз, Міністерство у справах ветеранів у повному обсязі запрацює у червні наступного року.

7 грудня під час години запитань до уряду у Верховній Раді України Ірина Фріз пояснила, якою буде структура нового Міністерства у справах ветеранів.

Loading...
Loading...
Loading...