Новини » Суспільство 7 грудня, 2018, 15:21
В Україні спільно з греками створять стрічку «Незвичайні грецькі похорони в Карпатах»

5 грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з ТОВ «ІнсайтМедіа» Продюсерський центр» контракт про надання кінопроекту «Незвичайні грецькі похорони в Карпатах» державної фінансової підтримки розміром 14 млн 534 тис. 990 грн при загальній вартості виробництва фільму 32 млн 560 тис. 001 грн.

Про це повідомляє Державне агентство України з питань кіно.

Кінопроект спільного українсько-грецького фільму «Незвичайні грецькі похорони в Карпатах» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно.

Режисером стрічки є Грігоріс Карантінакіс. Автори сценарію – Грігоріс Карантінакіс та Заза Буадзе, продюсери картини – Володимир Філіппов та Костас Кефалас.

«Незвичайні грецькі похорони в Карпатах» – історія про повернення, прийняття та прощення. За заповітом померлої матері, 17-річний грецький юнак Алексіс змушений їхати у Карпати, щоб провести тиждень зі своїм українським дідом-гуцулом. Поїздка хлопця в Україну – справжній виклик: він не володіє мовою, нічого не знає про цю країну і, – найважливіше, – ніколи не зустрічався зі своїм єдиним кровним родичем, дідом Олесем.

Прем’єра фільму в Україні відбудеться навесні 2020 року.

Презентацію кінопроекту під час Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно можна переглянути тут.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 12:39 :37