Новини » Політика 7 грудня, 2018, 15:54
Україна посилить співпрацю з Литвою в реформуванні сектору оборони
Президент України Петро Порошенко та президент Литви Даля Грібаускайте. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко
Президент України Петро Порошенко та президент Литви Даля Грібаускайте. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

Україна посилюватиме взаємодію з Литвою в реформуванні оборонного сектору, серед актуальних питань співпраці також енергетична безпека, інвестиції, кібербезпека.

Про це повідомляє УНІАН.

Про це президент Петро Порошенко сказав під час спільної з президентом Литовської Республіки Далею Грібаускайте заяви для ЗМІ у Києві.

«Ми наголошуємо на тому, що необхідне подальше розширення нашої співпраці у сфері безпеки та оборони, і будемо посилювати взаємодію з Литвою щодо реформування нашого оборонного сектору», – сказав глава держави.

Також, за словами Порошенка, серед актуальних питань двосторонньої співпраці енергетична безпека, економічне та інвестиційне співробітництво, кібербезпека.

Крім того, глава держави подякував за практичну допомогу Литви у зміцненні обороноздатності України, а також за допомогу у медичній реабілітації українських військовослужбовців (229 військовослужбовців з 2014 року), оздоровленні та навчанні постраждалих школярів та студентів з Донбасу.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко нагородив президента Литви Далю Грібаускайте орденом Свободи. Церемонія нагородження відбулася в Маріїнському палаці, де проходили зустріч лідерів двох держав та двосторонні українсько-литовські переговори.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 23:04 :26