Новини » Львів 7 грудня, 2018, 15:00
У Трускавці на тариф на воду збільшився на 17,5% – до 27,83 грн

Виконавчий комітет Трускавецької міської ради затвердив новий тариф на водопостачання та водовідведення для споживачів ТОВ «Трускавецький водоканал». Відтак, ціна на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення складе 27, 83 грн за 1 куб м з ПДВ. Зростання – 17,5% у порівнянні з чинними тарифами.

Про це йдеться у повідомленні Трускавецької міської ради

Директор ТОВ «Трускавецький водоканал» Віктор Марченко назвав основні складові тарифу, що впливають на його зростання.

За його словами, на 5% зросли паливно-мастильні матеріали. Суттєвіше зросла ціна знезараження води. Фонд зарплат збільшився на 6% на рівні встановленого Державою прожиткового мінімуму. Сьогодні зарплата працівників в середньому становить 6800 гривень. Ціна на водопостачання та водовідведення, яке Трускавецький водоканал купує в Дрогобича, зросла на 16 % і складає 8,74.

Віктор Марченко зазначає, що в порівнянні з іншими містами в Трускавці не найвищий тариф. Наприклад, у Кам’янці Бузькій – 33,85 грн, а в сусідньому Дрогобичі – 23,88 грн за куб.

Крім того, Віктор Марченко повідомив, що керівнцтво Дрогобицького водоканалу вже подало до НКРЕ КП пропозицію тарифу на більш як 29 грн за куб води. Відтак, орієнтовно, у квітні й Трускавець матиме чергові зміни в тарифі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 23:43 :11