Новини » Світ 7 грудня, 2018, 2:00
У NASA заявили, що прибульці вже, можливо, гуляли Землею

Вчений NASA Сілвано Коломбано з Дослідного центру Еймса у Каліфорнії заявив, що інопланетяни вже могли побувати на Землі.

Про це пише Newsweek, – повідомляє УНІАН.

У своїй дослідній роботі Сілвано стверджує, що людству варто розширити своє розуміння позаземного життя. Зокрема, він допускає, що воно не обов’язково повинно бути вуглецевим організмом, як, власне, люди.

«Я просто хочу вказати на факт, що розум, який ми, можливо, знайдемо і який, вірогідно, може знайти нас, якщо цього ще не сталося, може виявитися зовсім не вуглецевим організмом, як ми», – зауважив вчений.

«Гадаю, нам потрібно переглянути навіть наші найзаповітніші припущення задля гнучкості», – додав Коломбано.

На його думку, якщо прибульці дійсно зовсім не схожі на людей за своїм хімічним складом, тоді доведеться сильно змінити погляди і на саму суть життя.

«Наша середня тривалість життя більше не буде вважатися обмеженням. Можливо доведеться мати справу з місіями, які передбачають зміну поколінь або анабіоз. А за розмірами позаземний «дослідник» може виявитися надзвичайно крихітною суперрозумною сутністю», – допустив вчений.

У своїй праці Коломбано допускає вірогідність того, що прибульці вже могли розвинути такі передові технології, які людство не може собі навіть уявити.

«Зважаючи на те, що технологічний розвиток нашої цивілізації почався лише близько 10 тисяч років тому, а наукові методи постали лише впродовж останніх 500 років, ми можемо дійти висновку, що маємо справу з реальною проблемою у передбаченні технологічної еволюції навіть на наступні тисячу років», – пояснив він.

Коломбано сказав, що допускає вірогідність «роботичної природи» прибульців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 21:18 :39