Новини » Львів 7 грудня, 2018, 13:14
У Бориславі – День жалоби за померлими учасниками АТО
У Бориславі  – День жалоби за померлими учасниками АТО
У Бориславі – День жалоби за померлими учасниками АТО

У Бориславі оголосили День жалоби за померлими учасниками АТО 33 річним Михайлом Юркевичем та 39 річним Романом Макоусом.

Згідно із розпорядженням міського голови Борислава, сьогодні, 7 грудня, у місті оголошено День жалоби з метою гідного вшанування пам’яті учасників АТО, які  4 грудня  відійшли у вічність – Михайла Юркевича та Романа Макоуса.

Про це ІА ZIK повідомили у Бориславській міській раді

На знак скорботи цього дня приспущено Державний прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях міської ради, виконавчих органів міської ради, підприємствах, установах та організаціях міста. Просять також обмежити проведення розважально-концертних заходів та трансляцію розважальних теле- та радіопередач на території міста, а також заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

У Бориславі  – День жалоби за померлими учасниками АТО
У Бориславі – День жалоби за померлими учасниками АТО

Михайло Юркевич  народився 12 листопада 1985 р. в м. Бориславі, виховувався в Бориславському дитячому будинку «Оріана». Був щирим, доброзичливим, чуйним.

З 2013 року – активний учасник революційного Майдану. З перших днів українсько-російської війни боронив кордони України в зоні проведення Антитерористичної операції як солдат батальйону оперативного призначення Національної гвардії України ім. Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького. Помер 4 грудня 2018 р.

Роман Макоус народився  4 серпня 1979 року в м. Бориславі, навчався з Бориславській ЗОШ №1, працював вчителем історії. Без батьківської любові та опіки залишились двоє діточок, без любові та підтримки залишилась кохана дружина, згорьовані батьки, без дружнього плеча залишились друзі та побратими. Помер 4 грудня 2018 р.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 23:50 :51