Новини » Політика 7 грудня, 2018, 20:50
Тимошенко не продавала голоси регіоналам, а створювала з ними «спільне підприємство», – політолог
ZIK
ZIK

Юлія Тимошенко не продавала Партії регіонів голоси – вона входила з ними у створення спільного підприємства.

Про це в ефірі програми «Джокери. Шлях у президенти» із Міхеїлом Саакашвілі на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Тарас Чорновіл.

«Джокери» з’ясували, що екс-прем’єр і лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко та екс-президент-утікач Віктор Янукович не завжди були непримиренними ворогами. Доказом зокрема є документи, знайдені у «Межигір’ї» після втечі Януковича.

«Існував секретний протокол або додаток до домовленостей про розподіл влади. У Межигір’ї були знайдені ці документи. Там існують навіть рукописні нотатки Януковича. За цим документом передбачалося, що Тимошенко та Янукович на 20 років розподіляють владу в Україні. Спочатку два терміни буде президентом Янукович, а Тимошенко – прем’єр-міністром, а потім два терміни президентом буде Тимошенко, а Янукович – прем’єр-міністром», – заявив народний депутат, автор книги «Американська сага Павла Лазаренка» Сергій Лещенко.

Депутат зазначив, що останній протокол стосувався «кураторства» над областями. Його автори, виходячи з того, скільки мешканців є в кожному з регіонів, розподіляли сфери впливу за кількістю населення. «Фактично, як кріпаків, розподіляли громадян України», – зауважив Лещенко.

«Джокери» наголошують, що ці факти – не єдиний доказ співпраці Тимошенко та Януковича. Так, політичний експерт, а в минулому – «регіонал» Тарас Чорновіл нагадав про вибори 2006 року, коли партія «Батьківщина» вперше отримала потужний результат і велику кількість представників у ВРУ.

«Я на них дивлюся й кажу – стоп! Це ж люди із Партії регіонів, а це – люди, дуже близькі до Януковича… Потім ми з багатьма з них спілкувалися. Ще вони були у «Батьківщині», потім вони один за одним почали виходити, приблизно така була «озвучка»: коли я купував місце, коли я давав свої 3 чи 5 мільйонів доларів за місце у прохідній частині списку, то після того мені ж прямим текстом казали, що я вільний у своєму виборі», – розповів Тарас Чорновіл.

Тарас Чорновіл розповів, що згодом до нього підходив заступник Тимошенко Кожем’якін, запропонувавши підписати угоду з нею із «зобов’язаннями» підтримувати виборчі кампанії, брати активну участь у них на користь Юлії Тимошенко. Вона ж зобов’язувалася включити його в першу 20-ку списку на виборах до ВРУ.

«Вона не продавала Партії регіонів голоси. Вона входила з ними у створення спільного підприємства», – заявив Тарас Чорновіл.

Як повідомляли, «Джокери» з’ясували, як Юлія Тимошенко заробила свій перший мільйон.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 08:05 :40