Новини » Політика 7 грудня, 2018, 21:52
Це типовий приклад зрощення бізнесу та політики, – нардеп Лещенко про заробітки Тимошенко
ZIK
ZIK

Коли Тимошенко почала завозити в Україну паливно-мастильні матеріали, вона познайомилася з Лазаренком. Він тоді очолював Дніпропетровську область. І цей «альянс» – це досить типова історія для української політики. Бізнес і політика, зрощені разом. От і у Тимошенко був партнер, який потім став її політичним партнером. Але пізніше вони розійшлися, і він був затриманий в Америці, а Тимошенко зробила стрімку політичну кар’єру в Україні. Тобто це типова історія зрощення політики і бізнесу, яких в Україні десятки.

Про це в ефірі пост-шоу «Джокери. Шлях у президенти» із Міхеїлом Саакашвілі» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Сергій Лещенко.

Відповідаючи на питання ведучого, як у 90-х роках Юлії Тимошенко вдалося заробити такі великі статки, Сергій Лещенко зауважив, що лідерка «Батьківщини» – «продукт свого часу».

«Період становлення первинного капіталу був однаковий для всіх. Просто хтось зміг це спритніше організувати, домовитися, а хтось збанкрутував.

От Тимошенко також стала таким «продуктом епохи». Вона починала з того, що створила підприємство-корпорацію «Український бензин», яке займалося постачанням дизельного пального й мазуту з Башкортостану. Це були перші серйозні гроші.

Те, що вони займалися касетами і відеопрокатом, то за мірками того часу це теж були нормальні гроші, але коли пішли паливно-мастильні матеріали, усе стало серйозно», – розповів Сергій Лещенко.

Політик додав, що саме тоді, коли Тимошенко почала завозити в Україну паливно-мастильні матеріали, вона познайомилася з Лазаренком.

«Він тоді очолював Дніпропетровську область. І цей «альянс» – це досить типова історія для української політики. Бізнес і політика, зрощені разом. У Порошенка також були свої партнери у політиці, які допомагали йому. От і в неї був партнер, який потім став її політичним партнером. Але пізніше вони розійшлися, і він був затриманий в Америці, а Тимошенко зробила стрімку політичну кар’єру в Україні.

Тобто це типова історія «зрощення» політики й бізнесу, яких в Україні десятки. А чому Тимошенко існує так довго? Мабуть, вона найталановитіша як політик. Вона в політиці вже 22 роки», – підкреслив Сергій Лещенко.

Нагадаємо, народний депутат України Олександр Бригинець заявив, що лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко не голосувала за жоден «антипутінський» закон.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 18:42 :34