live
Новини » Світ 71

Трамп закликав допомогти Аризоні вибудувати стіну від незаконних мігрантів

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент США Дональд Трамп попередив про масовий наплив незаконних мігрантів до Аризони, а також закликав конгресменів Ненсі Пелосі і Чака Шумера затвердити фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Про це передає Інтерфакс- Україна.

«Аризона разом з нашими військовими і прикордонниками готується до масового напливу (незаконних мігрантів, – ред.) на невідгородженій стіною ділянці. Ми не дозволимо їм пройти. Велика небезпека», – написав Д. Трамп у своєму Twitter.

Він закликав «Ненсі і Чака» (Н. Пелосі і Ч. Шумера, – ред.) прийти на допомогу Аризоні, що «завмерла в очікуванні мігрантів».

Раніше лідер демократичної фракції Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі відкинула ідею оплати зведення прикордонної стіни на мексиканському кордоні, ініційовану президентом Д. Трампом, в обмін на допомогу сотням тисяч молодих мігрантів щоб уникнути депортації. За її словами, більшість демократів вважають стіну «аморальною, неефективною і дорогою». Вона також зазначила, що під час президентської кампанії Д.Трамп обіцяв, що будівництво прикордонної стіни оплатить Мексика.

Н. Пелосі заявила, що захист кордонів – це «обов’язок, який ми шануємо, ми робимо це, поважаючи наші цінності».

Сенатор-демократ Чак Шумер, в свою чергу, заявив, що план Конгресу США про фінансування безпеки кордонів на $ 1,6 млрд не включає кошти на зведення дев’ятиметрової бетонної стіни, передбаченої Д.Трампом.

Loading...
Loading...
Loading...