Новини » Політика 7 грудня, 2018, 20:21
Справа Кернеса: Апеляційний суд втретє переніс розгляд скарги

У Полтавському апеляційному суді не відбулося засідання у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса. Засідання перенесли через те, що він не прийшов до суду. Захисники пояснили, що посадовець не з’явився, бо перебуває на лікарняному.

Про це повідомляє «Громадське».

Захисник Кернеса Олександр Гунченко зазначив, що міський голова перебуває на лікарняному з 5 грудня. Суддям адвокат надав медичну довідку з 26-ї поліклініки Харкова. У документі вказано, що Кернес потребує амбулаторного лікування через гострий бронхіт із астматичним компонентом.

Прокурор Олександр Ганілов просив, аби кримінальне провадження щодо Кернеса зупинили у зв’язку з хворобою й продовжили слухання за присутності інших обвинувачених. Це двоє охоронців мера – Віталій Бліннік та Євген Смицький.

Потерпілий у справі Сергій Ряполов подав клопотання про примусовий привід Геннадія Кернеса. За словами Ряполова, на засідання Кернес не прийшов, але до цього проводив сесію та інші засідання у міській раді.

Суд не задовольнив клопотання прокурора й потерпілого. Точна дата наступного засідання поки невідома, сказав головуючий суддя Володимир Костенко. Причиною є те, що Верховний суд України має розглянути чергове клопотання захисту Кернеса та його охоронців, аби справу слухали в іншому апеляційному суді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 09:29 :49