Новини » Світ 7 грудня, 2018, 10:19
Сьогодні – Міжнародний день цивільної авіації
Фото: Pixabay
Фото: Pixabay

7 грудня щорічно відзначається Міжнародний день цивільної авіації. Рішення про встановлення цього дня ухвалила Генеральна Асамблея ООН 6 грудня 1996 року.

Для святкування Міжнародного дня цивільної авіації було обрано саме 7 грудня, оскільки цього дня відзначалася п’ятдесята річниця з моменту підписання міжнародної конвенції про цивільну авіацію.

Кожні п’ять років, в ювілейні роки створення Міжнародної організації цивільної авіації (2014/2019/2024/2029/и т.д.), цей День проходить за спеціальною тематикою. В періоди між річницями визначається загальна тема на чотири роки: кампанія 2015-2018 років відбувається під гаслом: «Працюємо разом, щоб жодна країна не залишилася без уваги» (англ. Working Together to Ensure No Country is Left Behind).

Цілодобова робота авіаторів не припиняється ні на хвилину, вона вимагає найвищого професіоналізму, оскільки пов’язана з колосальною відповідальністю, а часом – і з ризиком. Бути серед тих, хто виконує нелегку роботу з організації перельотів, на чиїх плечах лежить висока відповідальність за збереження життя і здоров’я пасажирів – це гідно і почесно для кожного.

У наш час Міжнародний день цивільної авіації відзначається багатьма державними і приватними компаніями, які обслуговують не тільки внутрішні, а й міжнародні авіалінії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 12:37 :23