Новини » Спорт 7 грудня, 2018, 10:44
Президент УПЛ Томас Грімм: Клуби можуть ініціювати мою відставку на наступних зборах
Президент УПЛ Томас Грімм / footballua.tv
Президент УПЛ Томас Грімм / footballua.tv

Президент української футбольної Прем’єр-ліги Томас Грімм поділився думкою про події вчорашнього дня. Зустріч клубів УПЛ не відбулася через недостатню кількість представників.

«Буду відвертим, я не розумів усього, що говорили російською і українською мовами. Можливо, представники клубів дійсно висловлювали невдоволення моєю роботою. Клуби мають право на свободу вираження поглядів. Якщо вони вважають, що я вже не повинен бути президентом, вони можуть внести це питання на розгляд наступних зборів.

Я розчарований, що деякі клуби не приїхали на зібрання. Не розумію, як могло таке статися. Це перший випадок в моїй кар’єрі, коли подібна зустріч не відбулася через відсутність кворуму. Ми переносимо збори на 20 грудня. На порядку денному – ті ж питання: перехід від 12-и до 16-и клубів і проблеми договірних матчів», – сказав Томас Грімм у коментарі телеканалу «Футбол».

Нагадаємо, вчорашні збори клубів УПЛ не відбулися, бо на них приїхали представники тільки шести команд, яких недостатньо для наявності кворуму. Окрім того, «Динамо», «Зоря» і «Олімпік» вимагали відставки Томаса Грімма з поста президента УПЛ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 23:48 :44