live

Прем’єр обіцяє «привести до тями» усі облгази

Ілюстративне фото УНІАН

Уряд дасть доручення провести перевірку усіх облгазів в Україні, які нині виходять поза межі своїх повноважень, і від цього потерпають українці.

Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Очільник уряду, відповідаючи на запитання народних депутатів щодо дій співробітників облгазів, заявив, що це насторожує.

«Думаю, ми приймемо рішення у середу щодо доручення уряду або інший документ для того, щоб Національна комісія, щоб провести глибинну перевірку всіх облгазів країни, бо те, що ми чуємо сьогодні, говорить про те, що вони виходять поза межі своїх повноважень, і люди від цього страждають. Ми не маємо права це допустити», – заявив Володимир Гройсман.

Очільник уряду додав, що буде створено спільну групу – від КМУ, НКРЕКП, Мінрегіону, Міненергетики: «І почнемо їх приводити до тями».

Нагадаємо, 6 грудня голова у ВРУ від СБУ та ГПУ вимагали вжити заходів для покарання «Фірташа та інших кремлівських колаборантів» за вчинення диверсій в енергетичному секторі України через відключення газу соціальним та адміністративним об’єктам в умовах воєнного стану.

Як повідомляли раніше, народний депутат України Олег Барна заявляв, що облгази заробляють на «невчасній» перевірці лічильників.

Кабінет Міністрів запровадив заборону на відключення газу для теплопостачальних підприємств в опалювальний період.Loading...
Loading...
Loading...