«Опоблок» проведе перший з’їзд партії після виключення Бойка і Льовочкіна

Борис Колесніков

З’їзд політичної партії «Опозиційний блок» пройде згідно з чинним законодавством України та статутом партії 15 грудня 2018 року. 47 тисяч членів партії з 61 тисячі партійців висловили готовність взяти участь у VIII з’їзді партії.

Про це повідомив співголова політради партії Борис Колесніков, передає прес-служба «Опоблоку».

Політик зазначив, що останнім часом в засобах масової інформації поширюються інсинуації з приводу того, що більшість організацій партії «Опозиційний блок» не підтримують ініціативу щодо проведення партійного з’їзду. Реальні цифри партійної статистики показують, що в нинішніх умовах переважна більшість членів партії підтримали ідею проведення з’їзду, вбачаючи в ньому спосіб вирішення внутріпартійної дискусії.

Однак, як повідомляється, делегатів на VIII з’їзд політичної партії висунули 47 тисяч членів партії з 61 тисячі партійців, які перебувають на партійному обліку. Тому з’їзд пройде згідно з чинним законодавством України та Статутом партії 15 грудня поточного року, заявляє Колесніков.

Нагадаємо, фракція і більшість регіональних організацій партії, закликали політраду партії «Опозиційний блок» якомога швидше провести з’їзд, партії, після того, як за словами голови фракції Вадима Новинського, Юрій Бойко і Сергій Льовочкін були виключені з фракції, за те, що «порушили статут, за співпрацю з владою, за зраду інтересів виборців».

Loading...