Новини » Політика 7 грудня, 2018, 21:07
Омельченко пригадав, як Тимошенко затримали у Москві з контрабандними 100 тисячами доларів
ZIK
ZIK

У липні 1995-го року в Москві в аеропорту «Домодєдово» Юлія Володимирівна була затримана з контрабандою 100 тисяч американських доларів, які були загорнуті у фольгу, нібито продукти харчування. Юлія Володимирівна просто не знала, що ФСБ – мої колеги – давно тримають її під повним «ковпаком», оскільки вона мала тісні фінансові контакти з вищими посадовими особами міністерства оборони РФ.

Про це в ефірі пост-шоу «Джокери. Шлях у президенти» на телеканалі ZIK заявив екс-нардеп, заступник голови Спілки офіцерів України, генерал-лейтенант Григорій Омельченко.

Гість програми наголосив, що Юлія Тимошенка не цікава йому як колишній бізнесмен чи сьогоднішній політик. Він зазначив, що як офіцера СБУ його цікавить інша складова щодо Тимошенко – та, що пов’язана з національною безпекою України.

«У березні 1995 року Тимошенко була затримана в Запоріжжі, а потім заарештована за спробу вивезти контрабандним шляхом 26 тисяч американських доларів. Якісь сили втрутились, щоб звільнити її з-під варти, потім справу закрили, бо в неї була малолітня донька, були і висновки лікарів про хвороби», – розповів Григорій Омельченко.

Він підкреслив, що ця інформація була направлена ним у правоохоронні органи.

«Тоді я ще був народним депутатом України»,– додав Омельченко.

Також він розповів про друге затримання Тимошенко з контрабандою у Москві.

«У липні 1995-го року в Москві в аеропорту «Домодєдово» Юлія Володимирівна була затримана з контрабандою 100 тисяч американських доларів, які були загорнуті у фольгу, нібито продукти харчування.

Юлія Володимирівна просто не знала, що ФСБ ­– мої колеги – давно тримають її під повним «ковпаком», оскільки вона мала тісні фінансові контакти з вищими посадовими особами міністерства оборони РФ. Не бути під «ковпаком» ФСБ – це було наївно. Мабуть, на той час у неї не було гарних радників на цю тему. Вона була затримана за це, але через певний час відпущена», – повідомив екс-нардеп Григорій Омельченко.

Він зазначив, що інформацію про затримання Тимошенко в російському аеропорту з контрабандою він також направив у правоохоронні органи України.

Нагадаємо, під час голосування за непродовження дії Договору про дружбу з Російською Федерацією у залі була відсутня голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 19:15 :48