Новини » Спорт 7 грудня, 2018, 12:18
Олег Смалійчук: Клубам треба зібратися за столом і для початку поговорити
Олег Смалійчук / fckarpaty.com
Олег Смалійчук / fckarpaty.com

Віце-президент львівського ФК «Карпати» Олег Смалійчук прокоментував ситуацію зі зривом загальних зборів команд УПЛ, що мали відбутися вчора, 6 грудня.

«Я вже назвав цю ситуацію зламаним автоцирком. Інше я висловлю в обличчя своїм колегам без камер. Так робити не солідно по відношенню до українського футболу. Останні багато років така тенденція, що у нас дві ліги. Перша – це два гранди, які борються за чемпіонство. Інші – це ми, прості смертні, які намагаються відстояти свою думку.

«Карпати» за 12 чи за 16 команд? «Карпати» взагалі за те, щоб зібратися за столом і для початку поговорити. Потім кожен уже буде приймати рішення. Що робити далі, якщо і 20 грудня поламаються машини? Чесно не знаю. Я вважаю, що це несолідно. Особисто я голосував за Грімма тільки тому, що він обіцяв 16 команд, виступав за збільшення географії. Я вам зараз де-факто визнаю, що я за 16 команд», – цитує Олега Смалійчука sportarena.com.

Нагадаємо, що на збори прибули всього шість представників клубів, таким чином, кворум заходу не набрався. При цьому генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов заявив, що четверо з шести представників, які не з’явилися на зібрання, заявили, що вони не дісталися на місце, так як у них зламалися авто.

Олег Смалійчук також висловив незадоволення роботою голови Комітету етики та чесної гри Франческо Баранки і глави Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі, і хотів би поставити на голосування питання про відставку фахівців.

«Якщо мова йде про голосування, ми б хотіли голосувати пакетом. Тобто всіх італійців в один пакет, і ставити питання про довіру або недовіру до них.

На сьогоднішній день особисто я бачу тільки гарні інтерв’ю і те, що хлопці літають туди-сюди бізнес-класом. Це єдине, що я поки помітив в їх роботі», – додав Олег Смалійчук.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 11:46 :24