Новини » Події 7 грудня, 2018, 17:41
НАЗК хоче покарати чиновників, під керівництвом яких працюють дружини
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН

Національне агентство із запобігання корупції внесло припис голові Державного агентства лісових ресурсів Володимиру Бондарю, а також голові Вінницької обласної ради Анатолію Олійнику.

Про це йдеться у повідомленні на сайті відомства.

Бондарю внесли припис щодо в.о. директора ДП «Герцаївське державне спеціалізоване лісництво агропромислового комплексу» Петра Минзату, під керівництвом якого працювала його дружина.

«Таким чином, у в.о. директора був неврегульований потенційний конфлікт інтересів, зумовлений сімейними стосунками», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що Олійнику внесено припис щодо начальника комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» Олександра Чернятинського, у прямому підпорядкуванні якого працювала дружина.

Як вказує відомство, це «могло вплинути на об’єктивність прийняття рішень під час виконання його службових повноважень і свідчило про наявний потенційний конфлікт інтересів, який був неврегульований».

НАЗК вимагає усунути вказані порушення, провести службові розслідування та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 10:26 :09