Новини » Регіони 7 грудня, 2018, 15:20
На Прикарпатті теж ввели мораторій на використання російськомовного культурного продукту
zt.20minut.ua
zt.20minut.ua

Сьогодні, 7 грудня, Івано-Франківська обласна рада проголосувала за рішення встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території області до моменту повного припинення окупації території України.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Також у рішенні йдеться про те, що депутати доручають Івано-Франківській обласній державній адміністрації вжити заходів щодо створення міжвідомчої робочої групи (за участю громадськості, правоохоронних органів та районних державних адміністрацій) з метою проведення систематичної роз’яснювальної роботи для фізичних та юридичних осіб про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Івано-Франківської області.

А органам місцевого самоврядування області також рекомендують прийняти рішення щодо встановлення на відповідних територіях мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах до моменту повного припинення окупації території України.

Нагадаємо, 25 жовтня подібне рішення прийнято у Житомирі. Тоді політичний експерт Юрій Михальчишин відзначив, що Житомир показав приклад галичанам, адже, окрім Львова, Тернопіль та Івано-Франківськ не спромоглися на такі кроки.

Та згодом, 6 листопада, рішення про заборону російськомовного продукту прийняли у Тернополі. І ось сьогодні - у Івано-Франківську.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 23:58 :20