Новини » Події 7 грудня, 2018, 16:37
На Одещині через воєнний стан посилюють патрулювання вулиць

Із введенням на території області воєнного стану Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами проводить комплекс невідкладних контррозвідувальних заходів.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Із метою попередження можливих провокацій з боку спецслужб та збройних формувань країни-агресора, а також недопущення дестабілізації суспільної обстановки, в регіоні посилене патрулювання вулиць, шляхів транспортного сполучення, місць масового перебування громадян, інших стратегічно важливих об’єктів. Тому у деяких районах області можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів та перевірка документів, що засвідчують особу.

Крім того, СБУ просить громадян інформувати правоохоронців у випадку:

  • появи в регіоні осіб, які проявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, місць масового перебування людей, підприємств, об’єктів транспортної інфраструктури, будівель органів державної влади та місцевого самоврядування;
  • появи підозрілих транспортних засобів та польотів безпілотних літальних апаратів;
  • отримання інформації про здійснення терористичної, диверсійної та розвідувально-підривної діяльності.

У разі надходження такої інформації просять звертатися безпосередньо до УСБУ в Одеській області (м.Одеса, вул. Єврейська, 43), скористатися номером «гарячої лінії» (048) 725 33 23, або електронною поштовою скринькою usbu_ode@ssu.gov.ua.

Закликаємо мешканців та гостей регіону бути уважними та відповідальними, із розумінням поставитися до можливих незручностей, дотримуватися правил особистої безпеки та зберігати спокій.

Усі заходи проводяться у межах чинного законодавства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 23:23 :27