п'ятниця, 7 грудня, 2018, 11:37 Львів
На Львівщині судитимуть лікарів через смерть 6-річного хлопчика

На Львівщині завершено досудове розслідування стосовно двох лікарів Стрийської міської дитячої лікарні, які підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.140 КК України (неналежне виконання медичними працівниками своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого і несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому (смерть).

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

Як повідомляється, у грудні 2016 року близько 4.00 ранку у приймальне відділення Стрийської міської дитячої лікарні доставлено 6-річного хлопчика. Черговий лікар-педіатр оглянув пацієнта та діагностував «ГРЗ, стенозуючий ларинготрахеїт. Стеноз 2-3 ст». Стан дитини при госпіталізації було розцінено як «наближений до важкого», однак, дитину не перевели до реанімації. Таким чином, не було проведено усіх необхідних медичних заходів, регламентованих клінічними протоколами.

Вранці того ж дня маленького пацієнта оглянув вже інший лікар – з керівного складу Стрийської міської дитячої лікарні. Проте, незважаючи на важкий стан і прогресуючу дихальну недостатність хворого, лікарі не прийняли рішення про невідкладне його переведення у відділення інтенсивної терапії.

Відтак, унаслідок неналежного виконання медичними працівниками своїх професійних обов’язків, хлопчик помер.

У разі доведення вини вказаним особам загрожує до трьох років ув’язнення, з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 19:53 :21