Новини » Події 7 грудня, 2018, 16:23
МВС перевірить муніципальні охорони, які привласнили собі функції правоохоронних органів
Муніципальна варта в Одесі. Фото: depo.ua
Муніципальна варта в Одесі. Фото: depo.ua

Міністерство внутрішніх справ проведе перевірку 45 юридичних осіб, які мають ліцензію на здійснення охоронної діяльності.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат Мустафа Найєм.

Йдеться про так званих «муніципальні охорони», які по всій країні під вивіскою комунальних підприємств привласнили собі функції правоохоронних органів.

«Всього ми виявили близько 50 таких структур в шістнадцяти містах країни. Найчастіше ці структури виконують роль «кишенькових армій» і неодноразово незаконно застосовували спецзасоби, завдавали побоїв і перешкоджали роботі журналістів та громадських організацій», – зазначив Найєм.

При цьому виявилося, що майже всі вони мають ліцензії Міністерства внутрішніх справ на здійснення охоронної діяльності, нагадує нардеп.

За даними Найєма, МВС вирішило провести перевірки у 45 суб’єктів, у тому числі, у 14 комунальних підприємств, 30 комерційних організацій і державного підприємства «Управління відомчої воєнізованої охорони».

Першим номером у списку стоїть комунальне підприємство «Муніципальна варта» міста Одеса.

«Тепер важливо цей процес проконтролювати і довести до кінця. Теоретично результатом перевірки може стати анулювання ліцензій... Що дуже важливо, враховуючи майбутні президентські і парламентські вибори», – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, у центрі Одеси на одній з парковок на вулиці Некрасова 13 липня стався конфлікт між співробітниками «Муніципальної охорони» та журналістами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 23:45 :45