Новини » Львів 7 грудня, 2018, 14:38
Міська рада затвердила нову документацію для сміттєвого заводу, бо іншу мешканці оскаржують в суді
Містобудівні умови та обмеження на будівництво сміттєпереробного комплексу на вул. Платсовій, 13 у Львові
Містобудівні умови та обмеження на будівництво сміттєпереробного комплексу на вул. Платсовій, 13 у Львові

Виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні, 7 грудня, затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво сміттєпереробного комплексу на вул. Платсовій, 13. Навесні ця документація уже була затверджена, але оскільки мешканці Знесіння та Кривчиць оскаржують її в суді, в мерії вирішили погодити новий дозвіл.

Відповідне рішення виконком прийняв попри пропозицію депутата Ігоря Дяковича перенести розгляд питанням, оскільки заключне судове засідання у цій справі заплановане не початок наступного тижня.

Директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич запевнила, що місто, затверджуючи нові дозволи, коли попередні є предметом судового спору, законодавство не порушує.

«Рішення щодо містобудівних умов і обмежень є предметом спору у суді, враховуючи технічні моменти, обставини того, як воно приймалось на засіданні виконкому. Судової заборони розглядати цей проект рішення немає, він не є предметом спору у суді. Згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» за заявою замовника будівництва можуть бути видані нові містобудівні умови та обмеження або внесені зміни в існуючі. Я розумію, що оскільки зараз відбуваються тендерні процедури, виникла потреба в уточненні технічних параметрів, тому «Зелене місто» й звернулося. У нас немає ніяких підстав не розглядати це звернення», − зазначила Пайонкевич.

Містобудівні умови та обмеження на будівництво сміттєпереробного комплексу на вул. Платсовій, 13 у Львові
Містобудівні умови та обмеження на будівництво сміттєпереробного комплексу на вул. Платсовій, 13 у Львові

За новими містобудівними умовами та обмеженнями, зводити сміттєпереробний комплекс будуть на двох ділянках площею 6,7 га та 2,9 га. Останню ділянку виділили депутати під час сесії міськради 17 травня.

Ділянки належать до категорії земель промисловості, а розташовані у зоні В-2 – зоні, передбаченій для виробництв ІІ класу шкідливості (санітарно-захисна зона 500 м) відповідно до зонінгу Личаківського району. Функціональне призначення ділянок − для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, втім для однієї з них прописали уточнення – виробництво та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води.

Гранично допустима висота сміттєпереробного комплексу – 20 м. Максимальний відсоток забудови ділянки Львівська міська рада встановила на рівні 80%. Такі ж показники були передбачені й у попередніх містобудівних умовах та обмеженнях.

Проект майбутнього сміттєпереробного заводу розробляє львівська компанія Інститут проектування «Комфортбуд». Цього тижня у мерії опублікували шорт-лист компаній, які хочуть будувати сміттєпереробний завод у Львові. У цьому переліку 5 компаній з Польщі, Німеччини, Греції, консорціум компаній з Австрії та Туреччини, Нідерландів та Литви.

У листопаді противники сміттєсортувальної станції перекривали дорогу у Львові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 02:20 :26