Новини » Суспільство 7 грудня, 2018, 11:28
Медіаменеджер: Питання не до «промосковських» телеканалів, а до їх аудиторії
ZIK
ZIK

Телеканали, проти яких була зареєстрована петиція щодо їх антиукраїнської діяльності, роблять лише те, що вважають за потрібне. А роблять вони те, що продиктовано їх аудиторією.

На цьому в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» на телеканалі ZIK наголосив головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина.

Він розповів, що особисто дивиться телевізор лише протягом 15 хвилин на день – в час приготування сніданку. При цьому практично не дивиться інформаційних телеканалів.

«Я не дуже цільова аудиторія, адже нічого цікавого для мене вони не розкажуть. Я живу в новинах, кожного дня їх отримую та коментую. Тому мені це просто нецікаво. Так само і більшість моїх знайомих телевізор не дивляться. Не дивиться його і моя родина, крім батька», – зауважив журналіст.

Втім, на його думку, близько 60% українців постійно дивляться телевізор, що пов'язано з «доволі дивною стратифікацією суспільства».

«Людей, які телевізор не дивляться, достатньо багато. Просто я думаю, що вони поїхали з країни. Внаслідок цих міграційних процесів у нас залишилися ці 60%-70% телевізорозалежних людей, які це все дивляться», – заявив Сергій Щербина.

Окрім цього він висловив думку, що телеканали, проти яких була петиція щодо «припинення антиукраїнської діяльності», роблять лише те, що вважають за потрібне.

«А те, що вони роблять, продиктовано їх аудиторією. Чому тут дивуватися, якщо ми можемо взяти соціологічне опитування і побачити, що 15% українців підтримують повернення у Митний союз. Хоча його зовсім немає в ефірному просторі», – підкреслив медіаменеджер.

За його словами, ці 15%, найімовірніше, жителі східних регіонів України, антени телевізорів яких повернуті в бік Російської Федерації.

«Нічого дивного в цьому немає. І це також аудиторія, частина народу. Є простий економічний закон – попит породжує пропозицію. Буде інший попит – буде інша пропозиція. Це, як з політиками», – підсумував експерт.

Як повідомлялося, петиція щодо припинення антиукраїнської діяльності телеканалів «112 Україна» та «NewsOne» вже за дев’ять днів набрала необхідну кількість голосів для подальшого розгляду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 20:45 :02