Новини » Львів 7 грудня, 2018, 17:14
ЛМР уклала мирову із забудовником, який зводитиме житло на скандальній ділянці біля Погулянки
<nbsp;>

Виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні, 7 грудня, погодив ТзОВ «Будівельно-інвестиційна група «Прайм» містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгом на вул. Зеленій, 115-В.

Цієї адреси уже стосувався будівельний скандал. У 2015 році на цій земельній ділянці забудовник пропонував звести житло, однак проти виступили місцеві мешканці, які вважали, що він незаконно присвоїв адресу споруді, де приймали склотару, та незаконно отримав ділянку у власність.

Нині, як повідомила директора юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич, місто уклало з забудовником мирову – він передасть громаді приміщення завбільшки 200 кв. м у вже збудованому будинку.

«Це приміщення є спірним, щодо нього є суди. На нього є зареєстроване право власності територіальної громади, але право власності також зареєстроване за замовником будівництва. В ході довгих перемовин є пропозиція від забудовника передати громаді таку саму площу, тобто 200 кв м, для облаштування приміщень громадського призначення», – пояснила Гелена Пайонкевич.

Відтак, згідно з сьогоднішнім рішенням, ТзОВ «Будівельно-інвестиційна група «Прайм» дозволили звести багатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгом на вул. Зеленій, 115-В. Площа земельної ділянки – 0,1 га. Заввишки будівля не повинна перевищувати 20 метрів, а відсоток забудови ділянки повинне бути не більшим, ніж 45%.

<nbsp;>

Згідно з даними порталу YouControl, ТзОВ «Будівельно-інвестиційна група «Прайм» заснували у липні 2014 року, а зареєстроване воно саме на вул. Зеленій, 115-В. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель.

Власником компанії є Василь Жуковський, який водночас є засновником ГО «Львівський обласний центр розвитку місцевого самоврядування». Також він володіє підприємствами «Торгцентр-Захід» і «Компоблік», які займається оптовою торгівлею продуктами, комп’ютерами і програмним забезпеченням.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 14:10 :13