live
Новини » Політика

Лещенко про російські зв’язки: Тимошенко й Порошенко – політики одного покоління

ZIK

Тимошенко – це людина, яка має зв’язки скрізь: і в Росії, і в Америці, і в Брюсселі, так само, як і Порошенко. Ці два політики є продуктом відомих лихих 90-х, і саме такі люди зараз є лідерами як зі сторони влади, так і зі сторони опозиції.

Таку думку висловив народний депутат України Сергій Лещенко в ефірі пост-шоу «Джокери. Шлях у президенти» із Міхеїлом Саакашвілі» на телеканалі ZIK.

«Я не є прихильником Юлії Тимошенко, але заява про те, що Тимошенко не було в залі парламенту під час голосування щодо припинення Договору про дружбу з Росією, є досить притягнутою за вуха, адже всім і так було відомо, що вона перебуває з робочим візитом у США. Тоді як програма зустрічей з американськими лідерами не готується за день-два, та й навіть за місяць», – прокоментував Сергій Лещенко.

Народний депутат нагадав, що в 2004 році Верховна Рада проголосувала за закон, який дозволив всім олігархічним кланам утворитися на металургійних промислових активах. Петро Порошенко тоді голосував за цей закон, але це не значить, що він був у якійсь змові. Адже за час каденції депутати голосують за безліч законів, які призводять до подібних наслідків.

І якщо зараз Тимошенко закидають, що вона не підтримала закон про припинення Договору про дружбу, зауважує депутат, то водночас вона має багато голосувань, де підтримує жорстку позицію проти Росії.

«Моя думка така, що Тимошенко – це людина, яка має зв’язки скрізь: і в Росії, і в Америці, і в Брюсселі, так само, як і Порошенко. Тимошенко мала можливість завозити російський газ в обмін на постачання на потреби Міноборони Росії. Тоді як Порошенко будував фабрику в Липецьку, а тому так само мав домовлятися про це скрізь, аж до Кремля. Ці два політики є продуктом відомих лихих 90-х, і саме такі люди зараз є лідерами як зі сторони влади, так і зі сторони опозиції.

І кожен із них свого часу шукав підтримки в різних країнах, адже Україна розташована на перехресті геополітичних інтересів. І тому, якби в 2014 році агресія Росії не відбулася, то я переконаний, що досі всі політики їздили б не тільки у Вашингтон, а й в Москву, як це було ще з часу незалежності України», – констатував Сергій Лещенко.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала президентський законопроект про припинення дії Договору про дружбу з Росією.Loading...
Loading...
Loading...