Новини » Спорт 7 грудня, 2018, 16:51
Кінець ери ставлеників Януковича: Клан Савлохова усунуто від керівництва збірної з вільної боротьби
Григорій Данько. Фото: gorod.cn.ua
Григорій Данько. Фото: gorod.cn.ua

Сьогодні у Мінстерстві молоді та спорту відбулося призначення нового головного тренера збірної України з вільної боротьби. Ним став Григорій Данько, який замінив Руслана Савлохова. Напередодні, 3 грудня, також відбулися кадрові зміни і в Асоціації вільної боротьби: замість Ельбруса Тадеєва її очолив Олег Кравченко. Таким чином прийшла до завершення ера ставлеників команди Януковича, які довели українську збірну до нульових результатів.

Про це у коментарі кореспонденту ІА ZIK повідомив титулований спортсмен-борець, який активно підтримував впровадження змін у тренерському штабі та головній команді країни, Андрій Стадник.

«3 грудня відбулися вибори голови асоціації вільної боротьби. Замість Ельбруса Тадеєва тепер обрано Олега Кравченка, першим віце-президентом став Юрій Копитко. Також повністю оновлено виконком Асоціації», – розповів спортсмен.

Андрій Стадник зазначив, що функції асоціації полягають у тому, щоби створювати умови для тренування та виступів збірної команди з вільної боротьби, визначити та запропонувати тренерів і склад команди, які затверджують у Міністерстві.

« Асоціація рекомендувала на посаду головного тренера Григорія Данька. Але комісія при Міністерстві проігнорувала рекомендації Асоціації – обрали зовсім інших людей: Захарука і Діну Харенко. Зрозуміло, що відбувається протистояння з командою Савлохова, який намагається залишити при керівництві своїх людей, поміняти, як кажуть, «шило на мило».

Та асоціація не погодилась з таким варіантом, і сьогодні вдалося досягти компромісного варіанту. Держтренером залишено Діну Харенко, а головним тренером, за підтримки міністра молоді та спорту, призначено Григорія Данька. Ці люди приступають до роботи з 1 січня 2019 року», – повідомив Андрій Стадник.

І уже новий тренерський склад буде готувати збірну України з вільної боротьби до найближчих змагань: чемпіонату Європи квітні, Європейських ігор у червні та чемпіонату світу у серпні.

«Оскільки команда під керівництвом Савлохова перебуває у вкрай жалюгідному стані, то у нового тренерського штабу стоїть завдання добре виступити на цих змаганнях та завоювати хоча б декілька ліцензій на Олімпійські ігри», – підсумував відомий борець.

Нагадаємо, нещодавно срібний призер Олімпійських Ігор-2008, володар Кубка світу-2005, чемпіон Євро-2009, бронзовий призер чемпіонату світу-2007 Андрій Стадник розповів кореспондента IA ZIK про те що ж відбувається з нашими борцями-вільниками в останні роки і у чому причина падіння результатів українських атлетів на міжнародній арені. Тоді йшлося, що без зміни керівництва Асоціації на чолі з Ельбрусом Тадеєвим та тренерського штабу збірної під керівництвом Руслана Савлохова позитивних зрушень сподіватись годі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 19:38 :28