Новини » Регіони

Керівника комунального підприємства поблизу Луцька підозрюють у мільйонній оборудці

Правоохоронці розслідують кримінальні провадження за фактами розтрати коштів службовими особами комунального підприємства «Луцьке» (засновник – Луцька районна рада), які розпочато у минулому та поточному роках.

Оперативне супроводження здійснюється управлінням СБУ в області та управлінням захисту економіки в області департаменту захисту економіки Національної поліції України, – повідомили IA ZIK у прес-службі прокуратури області.

На теперішній час вже вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 4,5 ст. 191 КК України, керівнику підприємства, який допустив розтрату 1,6 млн  грн.

Крім цього, вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України керівнику однієї з підрядних організацій, який привласнив бюджетні кошти обсягом 1,3 млн грн.

Наразі перевіряються відомості, здобуті управлінням захисту економіки в області, про причетність до протиправних схем розкрадання бюджетних коштів керівників органів місцевого самоврядування. Для цього проводиться комплекс слідчих дій.Loading...