Керченська криза: Порошенко й Грібаускайте домовилися діяти спільно

Президент України Петро Порошенко та президент Литви Даля Грібаускайте. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

Президент України Петро Порошенко і Президент Литви Даля Грібаускайте домовилися спільно діяти задля підвищення ціни для Російської Федерації у випадку її агресивних дій.

Про це заявив глава Української держави на спільній з литовською колегою прес-конференції у Києві, повідомляє «Укрінформ».

«Цей брутальний акт (агресія Росії на Азові, – ред.) яскраво демонструє, що відкрита агресія РФ проти України або проти будь-якої країни світу може відбутися будь-де. Ми маємо бути готовими до цього і спільно, усім миром маємо дати рішучу відсіч спробам агресії. Тому ми домовилися з пані Президентом, що будемо не лише засуджувати, а і спільно діяти для того, щоб підвищити для агресора ціну, яку він заплатить у разі агресивних дій», – сказав Порошенко.

Він висловив упевненість, що європейські партнери цілком усвідомлюють усю серйозність ситуації і також готові вдатися до відповідних дій.

Президент подякував главі Литовської Республіки за рішуче засудження нещодавнього акту агресії РФ у проти українських моряків.Loading...