Новини » Економіка 7 грудня, 2018, 10:01
Канада виділить Україні 24 мільйони на проведення виборів
Парламент Канади. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Парламент Канади. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Канада виділить Україні 24 мільйони доларів на підтримку виборчої реформи, гендерної рівності, інклюзивного урядування та спостереження за виборами.

Про це повідомили У міністерстві закордонних справ Канади, передає Укрінформ.

У дипломатичному відомстві також заявили, що Канада залишається непохитним партнером України

«Канада – непохитний партнер України. Сьогодні міністр закордонних справ Христя Фріланд та міністр міжнародного розвитку Марі-Клод Бібо оголосили про виділення Канадою до 24 млн дол на підтримку виборчої реформи, спостереження за виборами, гендерної рівності та інклюзивного урядування в Україні», – повідомили у МЗС.

У міністерстві додали, що «місії спостереження за виборами роблять важливий внесок до посилення демократичних інституцій».

«Канада допоможе Україні, відрядивши значну кількість канадських спостерігачів на підтримку як канадської двосторонньої моніторингової місії, так і – якщо її буде сформовано наступного року – спостережної місію ОБСЄ», – запевнили у МЗС.

У зовнішньополітичному відомстві зазначили, що підтримка Канади буде зосереджена на «збільшенні демократичної участі громадянського суспільства, підвищенні ролі жінок у демократичних процесах та боротьбі із поширенням дезінформації й стороннім втручанням».

«Канада – разом із Україною на її шляху до втілення реформ, серед яких: зміцнення демократичних інституцій, заохочення участі у політиці жінок, розбудова громадської впевненості у виборчих процесах та запобігання шахрайству, залякуванню та насильству», – підсумували у канадському МЗС.

Як відомо, президентські вибори в Україні мають відбутися у березня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 19:38 :49