Новини » Регіони 7 грудня, 2018, 15:15
Івано-Франківська облрада просить захистити традиційну українську сім’ю

Депутати Івано-Франківської обласної ради просять Президента, Верховну Раду, Кабінет міністрів та РНБО захистити інституції сім’ї в Україні. Звернення щодо захисту інституції сім’ї в Україні депутатам зачитав свободівець Михайло Іваночко. Він наголосив, що сьогодні в Україні безліч викликів, які впливають на стан людей, сімей та ставлять під загрозу існування традиційної сім’ї.

 Про це повідомляє «КУРС».

Іваночко відзначив, що у проекті анонсованих змін до Конституції України пропонують вилучити слова «жінка» і «чоловік». У такий спосіб здійснюється спроба закласти конституційну основу для легалізації одностатевих цивільних партнерств і так званих «шлюбів».

У проекті рішення йдеться, що затверджений урядом у листопаді 2015 року «План дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року» є суперечливими, бо несе загрозу національній безпеці держави та єдності українського суспільства. Це стосується, зокрема, положень щодо надання окремих прав та привілеїв представникам сексуальних та гендерних меншин (лесбійкам, гомосексуалістам, бісексуалам, трансгендерам тощо), серед яких:

- легалізація цивільних партнерств для одностатевих пар (пункт 105 підпункт 6);

- спрощення процедури зміни (корекції) статі (пункт 64);

- заборона дискримінації на ґрунті сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, за якою виділяють трансгендерів та транссексуалів (пункт 105);

- право на публічну демонстрацію своїх поглядів та переконань предствниками ЛГБТ-спільноти (пункт 39 підпункт 5); 

- право на усиновлення дітей трансгендерами, транссексуалами, трансвеститами та іншими особами з розладами статевої поведінки (пункт 105 підпункт 7).

У рішенні вказується, що ці положення Плану дій можуть загрожувати національній безпеці України, адже спотворять моральні цінності молодого покоління, будуть нівелювати інститут сім’ї, зменшать кількість нових подружніх пар, руйнуватимуть моральні засади українського суспільства.

Також зазначається, що у листопаді 2015 року внесені зміни до Кодексу законів про працю та впровадження словосполучення «ґендерна ідентичність» і «сексуальна орієнтація» у національне правове поле. Таким чином була встановлена пряма дискримінація людей і роботодавців (в тому числі у релігійних і навчальних закладах), де неможливе працевлаштування людей, що ведуть аморальний спосіб життя або мають розлади власної психосексуальної ідентифікації. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 22:58 :58