live

Гройсман: Платити слід лише за спожитий газ і не більше 8,55 грн. Усе інше – шахрайство

Фото: УНІАН

Українці мають сплачувати тільки за фактично спожитий газ за вартістю 8,55 грн за м куб. Усе інше - це шахрайство з боку постачальних організацій.

Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Очільник уряду зауважив, що бачив інформацію про те, що українцям виставляють рахунки із підвищеними цінами на газ та нараховують «якісь ефемерні борги».

«Хоче сказати на всю Україну: платіть тільки за фактично спожитий газ, це по-перше. Платіть не більше за 8,55 грн. Це друге. І третє – все інше, то шахрайство з боку постачальних організацій. Я це категорично заявляю», – наголосив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр України поінформував про роз’яснення від «Нафтогазу України», що підтверджує його слова, – жодних попередніх «боргів» бути не може.

Володимир Гройсман зауважив, що дасть доручення для перевірки цих фактів: «Їх треба «вжарити» по перше число! Вони, монополісти, сіли вже всім на шию  і звісили ноги. Це стосується і підключення до мереж – скільки є проблем сьогодні в Україні».

Володимир Гройсман наголосив, що за неправомірні дії слід притягувати до відповідальності та накладати штрафи.

Як повідомляли, у НАК «Нафтогаз України» заявили, що занепокоєні повідомленнями з декількох регіонів про те, що облгази та газзбути групи Дмитра Фірташа дезінформують споживачів про свої негативні рішення, перекладаючи відповідальність за них на Нафтогаз.

Нагадаємо, 6 грудня голова у ВРУ від СБУ та ГПУ вимагали вжити заходів для покарання «Фірташа та інших кремлівських колаборантів» за вчинення диверсій в енергетичному секторі України через відключення газу соціальним та адміністративним об’єктам в умовах воєнного стану.

Кабінет Міністрів запровадив заборону на відключення газу для теплопостачальних підприємств в опалювальний період.Loading...
Loading...
Loading...