live

Голова правління облгазу заявив про необхідність підвищення тарифу на розподіл газу

ZIK

За останні два роки неодноразово змінювалася ціна на газ, проте жодного разу уряд не розглянув тариф на розподіл блакитного палива, який нині покриває лише 60% від потреби.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK під час включення заявив голова правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Віталій Шульга.

Віталій Шульга, коментуючи заяви очільника уряду щодо необхідності перевірок облгазів і шахрайства газових монополістів, наголосив, що облгази займаються одним напрямом роботи – розподілом природного газу, а не реалізацією блакитного палива.

«Протягом останніх двох років неодноразово змінювалася ціна на блакитне паливо. Жодного разу уряд не розглянув тариф на розподіл природного газу. На сьогодні це створює катастрофічну ситуацію на підприємствах у зв’язку з тим, що існуючий тариф покриває на 60% потреби підприємства. За цими потребами стоїть експлуатація газових мереж, утримання їх у належному стані та безпечна доставка газу нашим споживачам», – заявив Віталій Шульга.

Голова правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» заявив, що анонсовані Прем’єр-міністром України «глобальні перевірки» облгазів – це відволікання підприємства від його основного завдання – постачання газу споживачам.

Як повідомляли, у НАК «Нафтогаз України» заявили, що занепокоєні повідомленнями з декількох регіонів про те, що облгази та газзбути групи Дмитра Фірташа дезінформують споживачів про свої негативні рішення, перекладаючи відповідальність за них на Нафтогаз.

Нагадаємо, 6 грудня голова у ВРУ від СБУ та ГПУ вимагали вжити заходів для покарання «Фірташа та інших кремлівських колаборантів» за вчинення диверсій в енергетичному секторі України через відключення газу соціальним та адміністративним об’єктам в умовах воєнного стану.

7 грудня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував перевірку облгазів і запевнив, що українці мають сплачувати тільки за фактично спожитий газ за вартістю 8,55 грн за м куб. Усе інше є шахрайством постачальних організацій.Loading...
Loading...
Loading...