live
Новини » Політика

Для кандидатів на керівні посади у новому міністерстві анонсували перевірку на поліграфі

Кандидати на керівні посади у Міністерстві у справах ветеранів України проходитимуть жорсткий відбір – конкурс та перевірку на поліграфі.

Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK, заявила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

Міністр поінформувала парламентарів, якою буде структура новоствореного міністерства. З її слів, відомство складатиметься із центрального апарату, також функціонуватиме науково-дослідний інститут з питань ветеранів та громадської ради.

На всі керівні посади буде жорсткий відбір, поінформувала Ірина Фріз, – окрім конкурсу, претенденти проходитимуть поліграф. Міністр у справах ветеранів повідомила, що у разі, якщо за конкурсом кілька осіб наберуть однакову кількість балів, перевагу надаватимуть ветеранам.

Усього у міністерстві буде 325 співробітників, з них 125 працюватимуть у територіальних органах, 200 – у центральному апараті. Міністр запевнила, що така кількість співробітників не є завищеною.

Нагадаємо, 27 лютого 2018 року парламент ухвалив Постанову про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо створення Міністерства України у справах ветеранів.

Як повідомляли, Верховна Рада призначила народного депутата з фракції БПП Ірину Фріз міністром України у справах ветеранів.

За інформацією Ірини Фріз, Міністерство у справах ветеранів у повному обсязі запрацює у червні наступного року.Loading...
Loading...
Loading...