Новини » Політика 7 грудня, 2018, 19:23
Богдан Червак: Росія буде діяти, як фашистська Німеччина
ZIK
ZIK

Росія і надалі не буде визнавати ніякого міжнародного права та жодних двосторонніх стосунків, які фактично ще досі є між Україною та РФ. Натомість буде діяти, як фашистська Німеччина в Другій світовій війні.

Таку думку висловив голова Організації українських націоналістів Богдан Червак у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Потрібно пам’ятати, що події 2014 року, а саме анексія Криму та військові дії на Донбасі, були здійснені Росією всупереч всім міжнародним правовим нормам, які тільки існують. Відтак, помилка більшої частини політичної еліти полягає в тому, що вона впевнена, що можна забезпечити суверенітет української держави у війні з Росією лише дипломатичними та правовими методами, апелюючи до міжнародних домовленостей», – підкреслив Богдан Червак.

Він пояснює, що Росія не буде визнавати ніякого міжнародного права та жодних двосторонніх стосунків, які фактично ще досі є між Україною та РФ.

«Росія буде діяти, як фашистська Німеччина в Другій світовій війні. Це потрібно розуміти, а також мати політичну волю, щоб протистояти цьому. Все інше – це затягування процесу війни, намагання не бачити реальності, яка є такою, що Україна може забезпечити свою державність і суверенітет тільки тоді, коли буде використовувати різні форми й методи, зокрема і військові, для того, щоб українська держава втрималася і відбулася!» – наголосив Богдан Червак.

Нагадаємо, народні депутати підтримали президентський законопроект про припинення дії Договору про дружбу з Росією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 17:00 :26