Блогер певна, що Юрій Бойко шкодує про свій вихід з «Опоблоку»

Юрій Бойко та Вадим Рабінович

Протягом останнього місяця колишній співголова фракції «Опозиційного блоку» у Верховній Раді України Юрій Бойко зробив цілий ряд заяв в стилі раннього Гребенщикова: «Оппоблок мертвий, а я ще ні». Були й спільні з Вадимом Рабіновичем заяви про те, що «Оппоблок» залишився в минулому і треба йти вперед.

Про це пише блогер Анна Геранова, передає «Обозреватель».

20 листопада, коли Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна виключали з фракції «Опозиційного блоку», Юрій Анатолійович знову заявив про те, що «Опозиційного блоку» більше немає, а існує «Опозиційна платформа «За життя», зазначає експерт.

На її думку, Юрій Бойко діє за принципом непорядного чоловіка, який, залишивши дружину і дітей і пішовши до іншої жінки, через деякий час пред’являє претензії на житлоплощу і все спільно нажите майно. І його не хвилює, що перед цим дружина виставила його за двері за пиятику та систематичне перелюбство на стороні. Ні, він апелює до шлюбного контракту, де дрібним шрифтом прописані особливі права при розлученні, пише блогер.

«Ось приблизно таку картину ми спостерігаємо сьогодні. Юрій Бойко раптом згадав про те, що «Опоблок» все-таки живий і навіть збирається проводити партійний з’їзд. Природно, без тих, хто пішов в інший політичний проект і в іншу сім’ю – Бойка і Льовочкіна.

Бойко і Льовочкін «вибухнули» в статті на сайті «Страна.Ua» розлогими міркуваннями про те, що з’їзд «Опозиційного блоку» незаконний і нелегітимний, оскільки дату з’їзду повинна визначити політрада, а він рішення не прийняв. До слова, стаття вже викликала подив у деяких осіб, чиї імена фігурують в тексті. Наприклад, спростував свою цитату, як і будь-які коментарі на цю тему, народний депутат Микола Скорик», – пише Анна Геранова.

На її думку, таким чином, Бойко почав знову претендувати на лідерство в «Опоблоку», при цьому перебуваючи в іншій політичній партії.

Нагадаємо, Вадим Новинський заявив, що Бойка і Льовочкіна виключили з «Опоблоку» за «зраду інтересів виборців».

Loading...