Новини » Політика 6 грудня, 2018, 22:08
Єгор Соболєв заявляє про те, що мобільний зв'язок в Україні перебуває під контролем ворога
ZIK
ZIK

Сьогодні немає української мобільної компанії, яка не контролюється російськими власниками. Фрідман та інший пан, який працює з Кремлем, мають ключовий контроль над операторами українського мобільного зв’язку.

Про це в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Єгор Соболєв.

Гість програми наголосив, що санкційний список проти Росії потрібно розширювати.

«До нього треба додавати людей, компанії Ротенберга та інші компанії друзів Путіна. Вони спокійно продовжують бізнес в Україні», – зауважив Єгор Соболєв.

Він також зазначив, що потрібно врегулювати ситуацію з енергетичними компаніями України, які контролюються російськими олігархами.

«Президент, секретар РНБО нам розповідають про величезну загрозу широкомасштабної війни з Росією, про російські війська, які стоять вздовж наших кордонів. То як у цих умовах можна залишати половину української енергетики в руках російських власників? Це смертельна небезпека», – підкреслив Соболєв.

Він додав, що така сама ситуація з мобільним зв'язком України.

«Сьогодні немає української мобільної компанії, яка не контролюється російськими власниками. Фрідман та інший пан, який працює з Кремлем, мають ключовий контроль над операторами українського мобільного зв’язку.

 Їхніми послугами користується уся Верховна Рада, Президент, його адміністрація, уряд і мільйони українців.

Як в умовах реальної загрози війни з Російською Федерацією, яка буде зберігатися, поки є Путін, як ми можемо залишати мобільний зв'язок під контролем ворога?» – дивується обранець.

Єгор Соболєв підкреслив, що й російські банки, які діють в Україні – це пряме продовження Кремля і ФСБ.

Нагадаємо, сьогодні, 5 грудня Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект про припинення дії Договору про дружбу й співробітництво між Україною та Росією.

За відповідне рішення проголосували 277 депутатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 11:45 :21