Від СБУ та ГПУ вимагають розслідувати диверсії «газовиків Фірташа»

Від СБУ та ГПУ вимагають вжити заходів для покарання «Фірташа та інших кремлівських колаборантів» за вчинення диверсій в енергетичному секторі України.

Про це під час вечірнього засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак.

Нардеп заявив, що, допоки Рада припиняє дію договору про дружбу із РФ, «газовики Фірташа вчиняють диверсії». Максим Бурбак пояснив, що по-іншому дії газовиків щодо відключення газу соціальним та адміністративним об’єктам в умовах воєнного стану назвати не можна. Він поінформував парламентарів, що на Буковині відключили від теплопостачання 14 об’єктів, серед яких – виші та коледжі, притім, заборгованості перед газовиками ці установи не мають. Схожа ситуація, наголосив нардеп, і більшості інших регіонів України.

Максим Бурбак заявив, що фракція «Народного фронту» звертається до Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України з вимогою вжити заходів «для покарання Фірташа та інших кремлівських колаборантів за вчинення диверсій в енергетичному секторі України» та вимагає негайної реакції.

Як повідомляли, Кабінет Міністрів запровадив заборону на відключення газу для теплопостачальних підприємств в опалювальний період.

5 грудня стало відомо, що у Чернівцях два структурні підрозділи міської ради відключили від газу.

Loading...