Новини » Політика 6 грудня, 2018, 11:41
В УПЦ КП застерегли від «московської дезінформації» та нагадали про заяву патріарха Філарета
Патріарх Філарет. Фото: Микола Тис/ZIK
Патріарх Філарет. Фото: Микола Тис/ZIK

Речник Української православної церкви Київського патріархату, архієпископ Євстратій (Зоря) відреагував на чутки довкола питання участі глави УПЦ КП патріарха Філарета (Денисенка) у виборах предстоятеля єдиної помісної Української православної церкви.

Про це він написав у Facebook.

«Патріарх Філарет ще 19 листопада публічно заявив, як він буде діяти, в тому числі у питанні обрання предстоятеля єдиної помісної УПЦ. Тож прошу послуговуватися першоджерелом, а не коментарями чуток, поширення яких лише перешкоджає досягненню рішень, прийнятних для всіх учасників процесу. В чому, власне, на моє переконання, і є мета поширення таких чуток. Чим особливо зараз перейнялися засоби московської масової дезінформації», – підкреслив речник УПЦ КП.

«З наближенням собору число «релігієзнавців» та коментаторів теми росте в кубічній прогресії. «Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны». Хоча є низка речей, які коментувати ще не час, бо праця триває, і шум навколо них зчиняється не для її успіху, а якраз навпаки», – підсумував архієпископ.

 

Нагадаємо, релігієзнавець Андрій Ковальов вважає, що глава УПЦ КП патріарх Філарет не братиме участі у виборах предстоятеля єдиної помісної української церкви.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 18:19 :25