Новини » Суспільство 6 грудня, 2018, 11:33
Успішний журналіст відмовилась від кар’єри заради своєї справжньої мрії
ZIK
ZIK

Оля Бартиш не могла повірити своєму щастю! Вона таки вмовила чоловіка, і вони разом із маленьким синочком наважуються перебратися до столиці. Олі, успішному редактору популярної газети, та Кості, колишньому залізничнику, а нині новоспеченому дизайнеру, пропонують перспективну роботу в Києві.

Історія молодої сім’ї – у проекті «Добрий ZIK».

Жінка не знала, що зовсім не це – її мрія. І не до цього вона прагнула насправді.  Але тоді вона думала навпаки, а тому вхопилася за нові можливості двома руками. Дуже скоро Оля стає керівником відділу у редакції, чоловік там же – дизайнером. Високі зарплати, гармонія у сім’ї. Олі здається, що ось воно те, до чого вона так довго йшла. Але чому це зовсім її не тішить?

«Ти просто стоїш на місці, ніяк не розвиваєшся нічого не досягаєш. Таке ж у мене було в газеті. А я ж їхала не за тим до Києва. Я їхала на телебачення, але чомусь так складається, що я залишаюся весь час в редакції», – каже Ольга Бартиш.

І несподівано доля дарує шанс. У Києві оголошують кастинг на рейтингове телешоу, робота у професійній команді з провідними журналістами країни. Оля не могла не скористатися цією можливістю.

Соціальний проект, півтори години прямого ефіру, зйомки в сучасній студії, робота з відомими людьми, прямі увімкнення. І Оля – гарна та розумна – в білій сорочці з краваткою. Все, як вона мріяла!

«Я розцінювала це, як шанс з небес. Такий собі подарунок долі. Я дуже захопилась цим проектом і працювала над ним, як дихала», – розповідає героїня.

Кожну історію, героя, ситуацію дівчина пропускає крізь себе. По-іншому вона не може. І зовсім скоро починає отримувати наслідки своєї жертовності і віддачі заради роботи. Та, на жаль, зовсім не такі, на які вона сподівалася.

«Були миті, коли я просто боялась людей, боялась спуститись у метро. Тому для мене це було дуже складно», – зізнається Оля.

Дівчина розуміє: так далі тривати не може, потрібно щось змінювати. Але чи наважиться вона залишити перспективну високооплачувану роботу? Чи зможе відмовитися від того, до чого так довго йшла?

«Я докопалась до своєї внутрішньої дитини, до своїх справжніх бажань. Тоді зрозуміла, що насправді хочу малювати. Я не хочу брати інтерв’ю, а хочу, щоб у мене брали інтерв’ю», – розповідає героїня проекту.

Спочатку малювала для власної насолоди, для друзів, вдосконалювала техніку. Але заощадження закінчувалися, і постав вибір – купити фарби чи їжу для дитини. Олі нічого було втрачати, вона виставляє свою творчість на продаж у соцмережах. Але чи хтось купить?

Вже за кілька годин знаходиться покупець.

«Я сиджу на кухні, тримаю зароблені гроші і розумію, що все – я з цієї дороги не зійду ніколи. А далі все буде тільки краще і краще», – розповідає Ольга Бартиш.

Тепер Олині картини в багатьох приватних колекціях в Україні та за кордоном. Жінка разом із сім’єю повертається до Львова, залишивши здійснені та нездійснені мрії в Києві, місті свободи та можливостей. А тут, удома, нове, реальне життя, яке малює вона сама собі.

Оля – художниця власного життя, своєї сім’ї. Вона допомагає людям усвідомити, що кожен несе в собі щось дуже велике. Саме тому дівчина стала героїнею проекту «Добрий ZIK».

Вона дуже талановита художниця, популярний блогер, чудова мама та любляча дружина. Але передусім, звичайно, жінка. Тому проект дарує їй відпочинок у СПА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 21:29 :14