Новини » Політика 6 грудня, 2018, 12:37
«Укрнафта» не впустила на перевірку державних аудиторів
Укрнафта. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Укрнафта. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Публічне акціонерне товариство «Укрнафта» не допустила фахівців Державної аудиторської служби для перевірки діяльності компанії за період 2015-2018 років.

Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на дані експертної організації StateWatch, яка оприлюднила лист служби.

У документі зазначено, що ДАС запланувала перевірити «Укрнафту» в другому кварталі цього року. Однак, в червні аудитори не змогли потрапити на підприємство з державною часткою.

«ПАТ «Укрнафта» не допустило фахівців Держаудитслужби до проведення зазначеного аудиту, про що складено відповідний акт, проінформовано Кабінет Міністрів та публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», – йдеться далі в документі.

Нагадаємо, нещодавно «Укрнафта» звернулася до суду з вимогою зобов’язати Антимонопольний комітет знищити частину матеріалів антимонопольного розслідування, проведеного стосовно консолідованої мережі АЗС групи «Приват» Ігоря Коломойського, що складається з 1625 станцій.

Дані матеріали АМКУ отримав від Національного антикорупційного бюро, яке проводить власне розслідування.

У жовтні представники «Нафтогазу» повідомили ЕП, що «Укрнафта» саботує проведення аудиту компанією KPMG. В Укрнафті цю інформацію заперечують.

Компанії «Нафтогаз України» належить 50% + 1 акція «Укрнафти». Групі компаній, пов’язаних з колишніми акціонерами «Приватбанку», серед яких зокрема Ігор Коломойський – близько 42% акцій.

За даними Держреєстру судових рішень, НАБУ розслідує як мінімум дві кримінальні провадження щодо «Укрнафти». Перше зареєстровано 16 квітня 2015 року і стосується виведення коштів через нафтові аукціони, друге – від 28 квітня 2015 року і стосується ухилення від сплати податків при операціях купівлі-продажу нафтопродуктів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 02:43 :59