Новини » Політика 6 грудня, 2018, 21:14
Україна не має майбутнього в мирному співіснуванні з Російською імперією, – вояк-доброволець
ZIK
ZIK

Росія постійно йшла шляхом експансії та позбавлення нашої країни права на незалежність. Тому найкращим варіантом для України є розпад Російської імперії та побудова діалогу з меншими суб’єктами, які утворяться після поділу.

Таку думку висловив заступник командувача Української добровольчої армії Андрій Гергерт в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Для Української держави, наголошує гість, немає ніякого майбутнього на мирне співіснування з Росією.

«Адже наш північний сусід постійно йшов шляхом експансії та позбавлення нашої країни права на незалежність. Ідеальним був би розвал цієї імперії на окремі частини, адже з меншими суб’єктами, які утворяться після розпаду, вже можна буде вести діалог», – вважає Андрій Гергерт.

На думку військового, найкращим варіантом для України є розпад Росії через те, що така імперська машина, як РФ, сама по собі вже змінитися не зможе.

«Ситуація в Росії не стане кращою, навіть коли піде Путін і президентом стане хтось інший. Оскільки агресивна політика Росії проти України напрацьовувалася десятками й сотнями років, а тому така ідеологія ще довго працюватиме навіть за інерцією», – пояснив Андрій Гергерт.

Нагадаємо, народні депутати підтримали президентський законопроект про припинення дії Договору про дружбу з Росією. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 22:44 :56