Новини » Політика 6 грудня, 2018, 19:13
2014-го Україна виставила проти Росії 2600 бійців і 7 літаків, і це – вся армія, – ветеран АТО
ZIK
ZIK

Нам казали, що в нас була поважна армія, яку ми отримали від Радянського Союзу. Нас переконували, що вона була надлишкова й трохи розвивалася. Але я нагадаю, що коли почалася агресія Російської Федерації, Україна виставила 2600 людей. Це армія? У повітря піднялося 7 літаків! Це армія?

На цьому в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK наголосив учасник АТО, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман.

Військовий експерт Іван Апаршин заявив, що до 2014-го року розкрадань в українській армії не було, тому Україна мала відповідний ресурс, щоб у 2014-му році захиститись від російської агресії.

Натомість на думку учасника АТО Олексія Гетьмана, українська армія на початку 2014-го року була небоєздатною.

«Нам казали, що в нас була поважна армія, яку ми отримали від Радянського Союзу. Нас переконували, що вона була надлишкова й трохи розвивалася. Але я нагадаю, що коли почалася агресія Російської Федерації, Україна виставила 2600 людей. Це армія? У повітря піднялося 7 літаків! Це армія?» – зауважив Олексій Гетьман.

Він наголосив, що саме добровольці та декілька підрозділів армії будували нову армію України.

«Завдяки волонтерам, завдяки простим людям ми ночами працювали і створювали нову армію. І та армія, яка існує в Україні зараз – це нова армія. Вона не схожа на ту, що була до 2014-го року. Тоді українська армія була «уламком» радянської армії.

А зараз ми беремо участь у міжнародних навчаннях, нам кажуть, що ми вміємо. У нас змінилися стосунки між військовослужбовцями. А я добре пам’ятаю, якими вони були в радянській армії. Тобто зараз у нас справді є нова армія», – наголосив учасник АТО Олексій Гетьман.

Він також підкреслив, що робота, яку сьогодні проводить ТСК із розслідування фактів розкрадання у ЗСУ, є дуже важливою для країни, адже в 2014-му році армії в Україні не було.

«Тому це потрібно розслідувати», – додав гість програми.

Як відомо, сьогодні, 6 грудня народні депутати України продовжили на півроку роботу Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування фактів розкрадання у війську. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 01:18 :58