Новини » Регіони 6 грудня, 2018, 16:59
Рівненська обласна рада проситиме ієрархів УПЦ МП краю взяти участь в об’єднавчому Соборі

На офіційному сайті Рівненської обласної ради оприлюднено проект звернення Рівненської обласної ради до керуючого Сарненською єпархією УПЦ МП, митрополита Сарненського та Поліського Анатолія, керуючого Рівненською єпархією УПЦ МП, митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія щодо участі в об’єднавчому Соборі зі створення помісної православної церкви в Україні.

Про це інформує власкор IA ZIK.

У зверненні депутати Рівненської обласної ради просять владик УПЦ МП взяти участь в об’єднавчому Соборі зі створення помісної православної церкви в Україні, століттями омріяної та дарованої Богом.

«Ваше Високопреосвященство, згадайте 13 листопада 2014 року, коли Ви, не злякавшись ФСБістських довгих рук, підписали меморандум про створення єдиної автокефальної помісної православної церкви в Україні та визнання Росії агресором. Це була подія, що має своє продовження сьогодні. Не протиставляйте себе Богу, Вселенському патріархату та Україні. Не станьте прихильниками РПЦ, що несе кров та смерть в Україну на штиках Російської армії», – зазначається в документі.

Звернення має бути затверджене на завтрашній сесії Рівненської облради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 18:02 :45