Новини » Політика 6 грудня, 2018, 15:20
Рада проігнорувала фінансування Конституційного суду
Будівля Конституційного суду України. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН
Будівля Конституційного суду України. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Народні депутати сьогодні під час пленарного засідання, яке транслює телеканал ZIK, включили до порядку денного низку законопроектів, проте обранцям забракло голосів, щоб включити проект закону щодо фінансового забезпечення Конституційного Суду України.

Так, обранці включили до розгляду проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (№ 9369); проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку зі створенням територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі військових комісаріатів № 9285; проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії № 8449 та альтернативні; про усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів № 9260.

Водночас, депутати не включили до порядку денного проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення закупівлі продукції, робіт і послуг оборонного призначення за імпортом № 9122; проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного простору № 9275; проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» щодо фінансового забезпечення Конституційного Суду України № 9241; проект Закону про внесення змін до Розділу VІI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині» щодо перенесення терміну введення в дію № 9284.

Нагадаємо, 6 грудня ВРУ підтримала президентський законопроект про припинення дії Договору про дружбу з Росією.

Також народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому проект Закону про протимінну діяльність в Україні. Цього ж дня Верховна Рада ухвалила закон про прилеглу зону. Окрім того, у День ЗСУ борцям за волю України надали статус учасників бойових дій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 02:54 :42